Tartak Dębicki

O firmie

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem kompleksowych prac w zakresie przeróbki drewna oraz w zakresie produkcji wyrobów tartacznych. Świadczymy profesjonalne usługi, których jakość została doceniona przez najbardziej wymagających klientów – zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorców. 

Działamy na rynku od wielu lat, co pozwoliło nam zdobyć niezbędne w tej branży doświadczenie. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, a wszystkie etapy pracy powierzamy naszym przeszkolonym pracownikom. 

Co ważne – praca z drewnem jest dla nas nie tylko obowiązkiem, ale i pasją! 

Naszym priorytetem jest dostarczanie Państwu produktów o najwyższej jakości, dlatego oferowane przez nas elementy z drewna poddawane są dokładnym kontrolom podczas całego procesu produkcji. Wyróżnia nas terminowość, dokładność oraz elastyczność. 

Twoje zamówienie będzie niestandardowe? Z chęcią się go podejmiemy. Podążając za aktualnym zapotrzebowaniem i dbając o maksymalną wygodę naszych klientów, realizujemy również zamówienia z dowozem we wskazane miejsce. 

Drewno to coś więcej niż tylko budulec i towar. To także wiedza i doświadczenie, które z chęcią przekazujemy sobie wzajemnie. 

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszej działalności.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.